Osztályok

1. osztály

Osztályfőnök: Pintérné Fekete Ágnes

 

Bakó Norina Zara
Benedek Fruzsina
Csanádi Ábel
Csizmazia-Dobsa István
Dudás  Olivér
Galba  Hanna
Gasparovics  Patrik
Hajdu Noel Boldizsár
Hanea Andrea
Hanea Viktória
Kovács Hunor
Körmendi Ádám Kevin
Lernyei  Szabolcs Tamás
Magyari  Orsolya
Matisz  Nóra
Ollé  Regő
Pázmándi Martin Ferenc
Sárközi Kamilla Ilona
Schvetz Lili
Schwarcz Áron
Süveg Balázs Tibor
Sztojka Valentin
Tárai Hunor
Varga Bálint
Varga Kevin Péter

2. osztály

Osztályfőnök: Polhammer Viktória

Altmár Dorka
Bakó Norina Zara
Fehér Vince
Gasparovics Lilla
Katona Tamás
Kovács Milán
Körmendi Alex Balázs
Kukucska Flóra
Menyhei Fanni
Mitkov Anita Terézia
Mócz Luca Napsugár
Ollé Zsombor
Rábl Hunor
Sárközi Jázmin Ibolya
Selmeczi Nóra
Szabó Virág
Torda József Péter
Tóth Botond
Véber Ádám Roland

3. osztály

Osztályfőnök: Patóné Sándor Boglárka

Patóné Sándor Boglárka
Altmár Ajsa
Balogh Bendegúz
Benedek Brigitta Dorina
Fülöp Léna
Géber Dániel
Hegedűs Bernadett
Kiss Kende
Kusner Zádor
Mészáros Magdaléna
Parti Lara Sára
Szépvölgyi Dominik
Szvoboda Dóri
Üveges Krisztián

4. osztály

Osztályfőnök: Molnár Rita
Cziván Dominik Péter
Dudás Szidónia
Horváth Maja Léna
Katona István Ákos
Magyari Zsófia
Mátyás Bence
Mészáros Nándor
Mingl Péter
Schmidt Gergő
Selmeczi Anna
Somogyi Mátyás
Szvoboda Zsófia
Vadicsek Zoé Hanna
Verbánszky Zsófia
Vörös Lorena

5. osztály

Osztályfőnök: Pintérné Fekete Ágnes
Balogh Botond
Bognár Bence Gyula
Chirita Olivér Krisztián
Hegedűs Márk
Hegyi Kiara Hanna
Katona Barnabás
Kiss Jázmin
Latorcai Linda
Meicher Melissza
Menyhei Márk Csaba
Mészáros Anna Vivien
Németh Jázmin
Pintér Máté
Polhammer Milán
Szabó Hanna
Szávó Laura
Szávó Laura

6. osztály

Osztályfőnök: Keresztyén Andrea
Báthory Kristóf Krisztián
Bellabás Andor
Brázovics Laura Ildikó
Horváth Henrik János
Kis Petra
Kiss Hanna Gréta
Kiss Réka
Koós Ádám
Lakatos Dzsenifer
Lévai Botond
Pálmai Csanád
Rab Tamás Róbert
Rafael Renátó Norbert
Sági Bence
Schmidt Réka
Varga Virág
Zilahi Jázmin

7. osztály

Osztályfőnök: Török Katalin
Fekete Izabella
Lévai Vivien
Mike Lili Panna
Mingl Petra
Panyik László
Simon Barnabás
Somogyi Bendegúz
Trestyánszki Maja
Varga Noémi Lili
Verbánszky Fanni
Zsíros Amanda
Zsíros Jázmin

8. osztály

Osztályfőnök: Schmidt Tamásné
Altmár Viktória
Baranya Bíborka
Baranyai Kristóf Sándor
Bedi Laura
Gáll Tamás
Gáll Vanessza Vivien
Horváth Mónika Brigitta
Katona János Lehel
Komeiner Mira
Kovács Máté
Kukucska Lilla
Magyari Barbara
Mészáros Medárd
Morvai Eszter Anna
Pintér Ágnes
Polhammer Levente
Süveg Kamilla