2021 nyarán 50 gyermek vett részt Süttőn az EFOP-3.3.5-19-2020-00031 Csodaszarvas iskolai program az Esztergomi Tankerület
intézményeiben keretében szervezett napközis táborban, ahol a napi négyszeri étkezést a Márvány étterem biztosította. A versmondok.hu központilag biztosított programokat számunkra.

Az első héten a mesék világába vezették el a tanítónénik a gyerekeket. A sok-sok program, kézműveskedés, tánc, várépítés mellett a kisebbek
nagyon élvezték a Vígh-Boda Mária és barátai által megtartott Napvilág mesekoncertet; tevékenyen vettek részt a Bajnai Zöld Tündérek Öko- és Szabadiő Egyesület környezettudatos játszóházában.

A második héten a kézműveskedésé volt a főszerep; a gyerekek tupfolásos technikával táborkendőt, batikolással pólót festettek, ékszereket
készítettek nemezeléssel, megtanultak többféle szövési, fonási technikát. Ellátogattak Lábatlanra a Csillagbojtár Faműhelybe, ahol zúgattyút faragtak. A hét csúcsa a tatai Old Lake Kalandpark volt, ahol mindenki saját bátorságának megfelelő akadályokkal nézhetett szembe.